Jesteś tutaj: ROZDAJEMY PREZENTY

KUPUJĄC GRĘ POMAGASZ

Od 20.11.2018 do 26.12.2018 trwa charytatywna akcja "ROZDAJEMY PREZENTY". Jeśli zamówisz grę Turysta w Rzymie my wyślemy drugą grę zupełnie za darmo do wybranego z poniższej listy domu dziecka. W ten sposub możesz zrobić prezen na święta bliskiej osobie i również osoby, która nie ma takiej dobrej rodziny i pewnie by nie dostała takiego fajnego prezentu na święta. Teraz dzięki tobie więcej osób się uśmiechnie na święta. Niżej można zobaczyć listę ośrodków, które biorą udział w konkursie. Jeśli chcesz żeby twoja darmowa gra trafiła do konkrentego ośrodka to podczas składania zamówienia wpisz nazwę ośrodka, do którego chcesz aby ta druga darmowa gra trafiła. 

 LISTA OŚRODKÓW

1 /2 /3

„Turysta w Rzymie”

             W grze wcielasz się w turystę zwiedzającego Rzym. Twoim zadaniem jest zwiedzić jak najwięcej miejsc o jak największej wartości. W mieście możesz poruszać się różnymi środkami transportu takimi jak autobus, metro, rower, auto lub możesz zwiedzać pieszo. Wybór należy do Ciebie! Musisz jednak pamiętać, że każdy środek transportu wymaga innej ilości czasu do przebycia trasy. W zwiedzaniu mogą przeszkadzać Ci inni turyści, którzy akurat mogą zająć planowaną przez Ciebie trasę.

           Gra pełna emocji i rywalizacji, wymaga od Graczy umiejętności szybkiej zmiany strategii oraz przewidywania gdzie właśnie podążają tłumy turystów.  
           W grze zawarty jest element edukacyjny. Każdy z graczy po odwiedzeniu zabytku dostaje tzw. Kartę Miejsca. Karta ta przedstawia rysunek danego zabytku oraz ciekawy opis tego miejsca. Na planszy znajdziemy aż 36 miejsc, które warto odwiedzić w Rzymie.

 

 

ZAMÓW GRĘ!