Jesteś tutaj: Aktualności / Gratislavia - sprawdź jak wypadła gra "Turysta w Rzymie"

Gratislavia - sprawdź jak wypadła gra "Turysta w Rzymie"

W ostatni weekend 11-12 listopada zawitaliśmy z „Turystą w Rzymie” na Gratislavię do Wrocławia. Były to dwa bardzo pozytywne dni – tylu graczy jeszcze tam nie było! W sobotę pobijane były rekordy w liczbie odwiedzających – co nie oznacza , że w niedzielę też nie było tłoczno.

Gratislavia Gry planszowe

   

Stanowisko Wydawnictwa Haraka Paka było typowo turystyczne – nie zabrakło rekwizytów takich jak globus czy aparat fotograficzny. Na dwóch stołach rozłożyliśmy grę „Turysta w Rzymie”. Ku naszej radości stoły zawsze były pełne chętnych osób do gry.

Turysta w Rzymie na Gratislavii   Turysta w Rzymie dla dzieci

Na bieżąco pytaliśmy o wrażenia z rozgrywki, wszystkie opinie były bardzo pozytywne. Ludzie świetnie się bawili podczas gry.


Granie w Turysta w Rzymie   gra haraka paka

Grający w dwie osoby cieszyli się spokojnym zwiedzaniem Rzymu i skupiali się bardziej na poznawanych miejscach. Gdy do gry zasiadło już 4-5 osób zwiedzanie przeradzało się w poważny strategiczny wyścig – emocje były odczuwalne z daleka! Takim też sposobem trafiali do nas dziennikarze i recenzenci. Radio Eska Wrocław zadało kilka pytań graczom „Turysty w Rzymie” o czym możecie przeczytać TUTAJ.

radio eska, Haraka Paka, Turysta w Rzymie

Byliśmy bardzo zadowoleni słysząc tyle pozytywnych opinii i widząc świetnie bawiących się ludzi. Gra cieszyła się dużym zainteresowaniem i wielu z Graczy pytało czy jest już możliwość zwiedzania innych miast. Jeszcze nie jest to możliwe, ale kto wie.. może wkrótce?  

Dziękujemy wszystkim dzięki, którym to wydarzenie było tak niesamowite!